Phone Hemen İletişime Geç

Domain Hosting ÇözümleriÇözümlerimiz

Domain

Partner Firmamız olan Serversistemleri.com üzerinden müşteriler 750’nin üzerinde dünya domainini ( alan adını ) tescil edebilir, yönetim panelinden gelişmiş yönetim seçenekleriyle alan adlarını yönetebilirler. Server Sistemleri, 750’nin üzerinde domain uzantısını destekleyen dünyadaki çok az sayıda firmadan biridir.

Hosting

MÜKEMMEL WEB SİTELERİ İÇİN GÜÇLÜ VE SINIRSIZ HOSTİNG HİZMETİ

ÜCRETSİZ 7/24 Destek
ÜCRETSİZ Ömür Boyu SSL
Full SSD Platform
SINIRSIZ Kaynaklar
ÜCRETSİZ Taşıma
15 Gün İade Garantisi

domain-hosting-slider
wmware-slider-1

SSD RaidDisk Yapısı

Hosting hizmetimizde yüksek teknolojiye sahip SSD disk yapılarını kullanmaktayız. Bu sayede yüksek performansın yanı sıra yüksek güvenlik standartlarını da sağlamaktayız. Verilerinizin güvenliği için RAID 10 yapısını kullanmaktayız.

Online Yönetim

Sunucularınızın yönetimini kolaylaştırmak için yönetim panelimiz üzerinden birçok işlemi gerçek zamanlı olarak istediğiniz zaman yapabilirsiniz. Sunucularınızı yeniden başlatma, kapatma, tekrar kurma, panel kurma gibi işlemleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Böylece sunucularınızı istediğiniz şekilde yönetebilir ve gereksinimlerinize hızlı bir şekilde yanıt verebilirsiniz.

Ücretsiz Haftalık Yedekleme

Müşterilerimizin siteleri için endişelenmelerine gerek yok, çünkü hosting sunucularımızda tüm işlemler özenle takip edilerek haftalık olarak yedekleniyor. Bu sayede herhangi bir olası veri kaybı durumunda, son bir hafta içinde yapılan tüm işlemlerin yedeğine kolaylıkla erişebilir ve sitenizi normal işleyişine hızlı bir şekilde geri getirebilirsiniz.

Yedekli DNS Sunucular

Müşterilerimizin sunucularına kesintisiz erişim sağlamalarını sağlamak için tüm hosting sunucularımızda özel olarak yedekli DNS yapılandırması bulunmaktadır. Bu yapılandırma sayesinde, herhangi bir aksama durumunda yedek sunuculara hızlı bir şekilde geçiş yaparak erişim sorunu yaşamadan işlemlerinizi sürdürebilirsiniz. Böylece her zaman hızlı ve kesintisiz bir hosting hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

- Çalıştığımız Markalardan Bazıları -

dell
asustor
fortçnet
eset
hyper-v
microsoft
lenova
Ruckus
qnap
seagate
ruijie
weeam
vmware
hp 2