Phone Hemen İletişime Geç

MailChannels ÇözümleriÇözümlerimiz

Taşıyıcı Çözümleri

Bir hizmet sağlayıcının ağında e-posta kötüye kullanımını otomatik olarak algılar ve azaltır
Telekom, mobil ve ISP müşterilerine güvenilir e-posta hizmetleri sağlamak, çok az gelir getiren veya hiç gelir getirmeyen, ancak pek çok baş ağrısı yaratan nankör bir görevdir. Etkili e-posta politikalarını sürdürmek ve doğruluğu filtrelemek, kötüye kullanım raporları ve geri bildirim döngüleriyle uğraşmak ve engellenen listelerden uzak durmak, diğer projelere daha iyi yönlendirilen önemli ölçüde uzmanlık gerektirir.

Buluta dış kaynak kullanımının verimlilik kazanımlarıyla ilgilenen taşıyıcılar için MailChannels, taşıyıcıların ihtiyaçlarını tam olarak hedefleyen gelen e-posta filtreleme ve giden e-posta teslim hizmetleri sunar.

Veri Egemenliği

MailChannels, bulut hizmetlerini kendi yetki alanınıza yerleştirerek veri egemenliği kurallarına uymanızı sağlar.

mailchannels-slider-2
mailchannels-slider

Olağanüstü Güvenilirlik

Kubernetes gibi bulutta yerel dağıtılmış bilgi işlem teknolojileri, taşıyıcı sınıfı güvenilirlik sağlamak için 7x24x365 izleme ve hızlı, etkili destekle birleşir.

Mevcut Sistemlerle Uyumlu

Mevcut MTA altyapınız ile tam uyumludur.

Doğruluk ve Etkinlik

Dünya çapında 750'den fazla sağlayıcıdan gelen veriler, müşteri e-postalarının Google ve Microsoft gibi alıcılara güvenilir bir şekilde teslim edilmesini sağlarken kötüye kullanımı doğru bir şekilde engelleyen gerçek zamanlı bir filtreleme sistemini besler.

Ayarla ve Unut

Taşıyıcıların çoğu e-posta sorunundan tamamen "uzaklaşmasını" sağlayan gerçekten tek e-posta güvenliği ve teslim çözümü.

- Çalıştığımız Markalardan Bazıları -

dell
asustor
fortçnet
eset
hyper-v
microsoft
lenova
Ruckus
qnap
seagate
ruijie
weeam
vmware
hp 2