Phone Hemen İletişime Geç

Sunucu Barındırma ÇözümleriÇözümlerimiz

Türkiye Data Center Sunucu Barındırma

Unna Bilişim, Türk Telekom ve Superonline alt yapıları ile aynı anda yedekli olarak kullanılan 10 Gbps hat sayesinde %99,99 ağ erişimi garantisi sunuyor.

Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için, basit ve kolay kullanımlı bir yönetim paneli sunuyoruz. Bu panel üzerinden tüm trafik istatistiklerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Böylece müşterilerimiz, sunucularına gelen ve sunuculardan gönderilen tüm verilerin durumunu kolayca takip ederek, veri güvenliği ve iş sürekliliği konusunda kontrol sahibi olabilirler. Yüksek hızlı ve yedekli hat kullanımı sayesinde, müşterilerimize kesintisiz ve hızlı bir ağ erişimi sağlamak bizim önceliğimizdir.

Cloud Server

Tüm sunuculara tam erişim imkanı sunarak, işletim sisteminizi sınırsız bir şekilde yeniden kurabilirsiniz. Tek tıkla cpanel veya plesk panel gibi panelleri kolayca kurabilirsiniz ve kodlama bilgisi gerektirmeden tüm sistemi yönetebilirsiniz. Anlık kaynaklarınızı kolayca yükseltebilir ve disk, RAM gibi kaynakları sistem üzerinden yönetebilirsiniz. Kendi DNS'lerinizi oluşturma seçeneğine sahipsiniz ve müşteri panelinizden sunucu ve donanım trafiğini görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, log kayıtlarına da erişebilirsiniz. Başvurmanıza gerek kalmadan tüm bu işlemleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
ssc-slider-1
ssc-slider-2

ServerSistemleri.com Kalitesi ile En Güçlü Bulut Paneli

SS-Panel, kullanıcının VPS'yi tek bir tıklamayla sunucularda dağıtabileceği ve yönetebildiği güçlü bir web tabanlı VPS Kontrol Paneli'dir. SS-Panel, kullanıcının Cloud Serverını tek bir tıklamayla Kurabileceği ve yönetebildiği güçlü bir web tabanlı Cloud Server Kontrol Paneli'dir.

ServerSistemleri.com Kalitesi ile Özelleştirilebilir Linux Çekirdeği

Linux çekirdeğinizden bir modül eklemeniz veya kaldırmanız gerektiğinde, bunu kolayca yapabilirsiniz! Düğümden tamamen ayrı olan Linux VPS çekirdeği, diğer VPS'lerden daha fazlasını yapmanızı sağlar. Sisteme tam erişim sağladığınızdan, çekirdeğinizi daha fazla kaynak verimli olacak şekilde özgürce değiştirebilir ve özelleştirebilir, bellek kullanımını azaltabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Kaynak yönetimini kolay bir deneyim haline getirin.

ServerSistemleri.com Kalitesi ile Sunuculara Tam Kök Erişimi

VDS Linux kendi kendini yöneten barındırma en iyi yönü? Sunucularınız üzerinde tam kontrole sahipsiniz. Uygulamaları, eklentileri yükleyin, sistemi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin ve kişisel projeler, oyun ve daha fazlası için kullanın - Linux VPS barındırma ile her şey mümkündür. Değişiklikler hizmet şartlarımıza uygun olduğu sürece, sanal ortamınızı özgürce değiştirebilirsiniz.

ServerSistemleri.com Kalitesi ile KVM Tabanlı Sanallaştırma

KVM sanallaştırma, fiziksel sunucu özelliklerine ve aynı yönetim ve yapılandırma ilkelerine sahip bağımsız özel kaynaklara dayalı VPS sağlanmasına olanak tanır. Tüm ihtiyaçlarınız için sorunsuz, çoklu yalıtılmış ortamlar çalıştırın. Hiper yönetici sunucuya tam olarak entegre olur ve sistemin en iyi Linux VPS performansı için donanımımızın maksimum gücünü kullanmasını sağlar.

- Çalıştığımız Markalardan Bazıları -

dell
asustor
fortçnet
eset
hyper-v
microsoft
lenova
Ruckus
qnap
seagate
ruijie
weeam
vmware
hp 2