Phone Hemen İletişime Geç

Sunucu ÇözümleriÇözümlerimiz

Sunucu Kurulum ve Yönetim Hizmetleri

Firmamız, bilişim sektöründe kendini kanıtlamış ve birçok başarıya imza atmıştır. Sunmuş olduğumuz çözümlerle de müşterilerimize kaliteli hizmetler sunmaktayız.

Müşterilerimize sunduğumuz server (sunucu) çözümleri arasında, Data Center çözümleri, Cloud Linux, Cpanel, Plesk Panel kurulumu ve yönetimi, Microsoft Windows Server 2003, 2008, 2012, 2016, 2019, 2021 kurulumu ve yönetimi, Active Directory kurulumu ve yönetimi, VPN Server kurulumu ve yönetimi, Microsoft SQL kurulumu ve yönetimi, VMware, ESXI kurulumu ve yönetimi, Microsoft Hyper – V sanallaştırma kurulumu ve yönetimi, HPE, DellEMC teknolojileri ve ürünleri, Cisco Routing, Switching, VoIP teknolojileri ve ürünleri yer almaktadır.

sunucu-islem-1
sunucu-islem-2
sunucu-islem-3
sunucu-islem-4

Fiziksel Server

Firmanızın gereksinimlerini doğru bir şekilde tespit ederek, size uygun ürünü sağlamak için çalışıyoruz. Belirlediğimiz server ürünü, Unna Bilişim mühendisleri tarafından titizlikle kuruluyor ve yapılandırılıyor.

Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra, teknik destek ekibimiz her zaman yanınızda olacak ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda size yardımcı olacaktır. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önemli olduğundan, her zaman kaliteli hizmet sunmak için çalışıyoruz.

Sanal Server


Sanal sunucular, fiziksel sunucuların üzerine kurulan sunuculardır ve genellikle birden fazla sanal sunucu aynı fiziksel sunucu üzerinde çalıştırılır.

Fiziksel sunucuların özelliklerine göre, sanal sunucuları oluşturuyor ve bunları ayrı ayrı kurup yönetiyoruz. Unna Bilişim mühendisleri, müşteri odaklı çalışarak, doğru sunucu kaynaklarını kullanarak size avantaj sağlamaya çalışıyor.

Müşteri memnuniyeti bizim için önemli olduğundan, en iyi performansı alabilmeniz için sunucularınızın her zaman en güncel teknolojilerle donatılmasını sağlıyoruz. Doğru kaynaklarla çalışarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı amaçlıyoruz.

Web Server

Web sunucuları, web tabanlı uygulama ve sitelerinizi barındırabileceğiniz sunuculardır.

Unna Bilişim olarak, web uygulama sunucuları kurulumlarına ve yönetimlerine neredeyse tam anlamıyla hakimiz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için, en güncel teknolojileri kullanarak en iyi performansı alabilecekleri şekilde sunucularını kuruyor ve yönetiyoruz.

Web sunucularının kurulumu ve yönetimi konusunda uzman ekibimiz, müşterilerimizin her türlü ihtiyaçlarına cevap verebilmek için 7/24 hizmetinizdedir. Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir ve en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Server Güvenliği

Sunucu güvenliği, sistemin genel güvenliğinin temelidir ve son derece önemlidir.

Verilerinizin güvenliğini önemsiyoruz ve Unna Bilişim mühendisleri, verilerinizin güvenliğini sağlamak için 7/24 çalışma prensibiyle çalışmaktadır. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için sunucu güvenliği konusunda uzmanız.

Aylık danışmanlık hizmeti alan müşterilerimizin tüm sunucu sistemlerini ve ağlarını online olarak izliyoruz. Sunucu ve ağ güvenliği konusunda herhangi bir olası tehdidi hızlı bir şekilde belirleyip müdahale ederek, müşterilerimizin iş sürekliliğini ve veri güvenliğini en üst düzeyde tutmalarını sağlıyoruz. Müşteri memnuniyeti ve veri güvenliği bizim önceliğimizdir.

- Çalıştığımız Markalardan Bazıları -

dell
asustor
fortçnet
eset
hyper-v
microsoft
lenova
Ruckus
qnap
seagate
ruijie
weeam
vmware
hp 2