Phone Hemen İletişime Geç

Web Tasarım Yazılım HizmetleriHizmetlerimiz

Web Tasarım Hizmeti

Web tasarım hizmetleri baştan sonra internet sitenizin tüm verilerinin hazırlanması işlemidir. Bu konuda alanında uzman ekipler çalışmalar yürütür ve iş sonunda kaliteli bir site ortaya çıkar. Görsel tasarımlarından logo tasarımına, grafik tasarımlardan, css’e kadar tüm veriler ince bir şekilde işlenir.

Ekiplerin gece gündüz durmadan yaptıkları çalışmalar sayesinde iş en kısa zamanda tamamlanmaya çalışılır. Müşterinin istekleri doğrultusunda şekillenen iş, müşterinin isteklerine göre hazırlanır. Firmanın müşterilerine hitap edeceği kürsü olarak nitelendirilen web sitesi müşterilerin ilgisini çekeceği şekilde planlanır.

Neler yapıyoruz

İsteklerinize özel tüm yazılım hizmetlerini sağlıyoruz. İsteğinize uygun tüm yazılımlar uzman ekibimiz tarafından işleme alınarak geliştirilip yayına alınıyor. C#, PHP, HTML, JAVASCRİPT, CSS  ve Mobil yazılımlar ile destek sunmaktayız.

web-tasarim-2
web-tasarim-1

İçerik Toplama

Sektörünüz üzerinde araştırmalar yapılarak sizlere özel içerikler geliştirilecek ve bu içeriklerle web sitenizin temeli atılacak.

Grafik ve Görsel

Grafikerlerimiz tarafından sektörünüze ve markanıza özgün tasarımlar ile birlikte web sitenizin görselliğini zirveye taşıyoruz.

Yazılım

Sektörünüze ve isteklerinize uygun web sitenizi tasarlıyoruz ve yazılımlarını tamamen istediğiniz gibi kodluyoruz.

Tamamlama

Web sitenizi istediğiniz konuma ve tasarıma getirip daha sonra içeriklerini giriyoruz. Daha sonra tüm işlemler ekibimiz tarafından tamamlanıyor.

- Çalıştığımız Markalardan Bazıları -

dell
asustor
fortçnet
eset
hyper-v
microsoft
lenova
Ruckus
qnap
seagate
ruijie
weeam
vmware
hp 2