Phone Hemen İletişime Geç Phone Hemen İletişime Geç

Çözümlerimiz Çözümlerimiz

Bilişim Güvenliği Çözümleri

Tek bir işletim sistemi, diğer tüm çözümlerden daha fazla dağıtım modeline sahip parçalı kullanım durumlarını destekleyen Fortinet Security Fabric’i çalıştırır. Bunlara fiziksel, sanal, bulut ve X-as-a-Service ortamları dahildir. Uç noktaları, ağları ve bulutları kapsayan endüstrinin en geniş ekosistemini ve ürün portföyünü kapsar.
siber-guvenlik-1
siber-guvenlik-2
siber-guvenlik-3
sunucu-islem-1
sunucu-islem-2
sunucu-islem-3
sunucu-islem-4

Server Çözümleri

Firmamız, bilişim sektöründe kendini kanıtlamış ve birçok başarıya imza atmıştır. Sunmuş olduğumuz çözümlerle de müşterilerimize kaliteli hizmetler sunmaktayız.

Data Center Veri Merkezi Çözümleri

Unna Bilişim, Türk Telekom ve Superonline alt yapıları ile aynı anda yedekli olarak kullanılan 10 Gbps hat sayesinde %99,99 ağ erişimi garantisi sunuyor.

ssc-slider-1
ssc-slider-2
kurumsal-mail-slider-2
kurumsal-mail-slider-1

Kurumsal Mail Çözümleri

Kurumsal mail, gelişmiş mail alt yapısı ile sizlere gelişmiş mail gönderim hizmeti sunar. Bu hizmet içerisinde firmanızı üst düzey iletişim yeteneklerine kavuşturabilirsiniz! Kurumsal mail hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Yedekleme Çözümleri

Backup hizmeti ile sanal ortamdaki tüm verilerinizi olası tehlikelere ve özellikle veri kayıplarına karşı rahatlıkla yedekleyebilirsiniz. Yedekleme sistemleri özelliklere ve barındırıldığı alana göre Local Backup ve Cloud Backup olmak üzere ikiye ayrılır.
unna-backup-slider-2
unna-backup-slider