Phone Hemen İletişime Geç

Data Center Veri Merkezi Çözümleri Çözümlerimiz

Sunucu Barındırma Çözümleri

Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için, basit ve kolay kullanımlı bir yönetim paneli sunuyoruz. Bu panel üzerinden tüm trafik istatistiklerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Böylece müşterilerimiz, sunucularına gelen ve sunuculardan gönderilen tüm verilerin durumunu kolayca takip ederek, veri güvenliği ve iş sürekliliği konusunda kontrol sahibi olabilirler. Yüksek hızlı ve yedekli hat kullanımı sayesinde, müşterilerimize kesintisiz ve hızlı bir ağ erişimi sağlamak bizim önceliğimizdir.
ssc-slider-1
ssc-slider-2
nas-slider-1
nas-slider-2

Nas Barındırma Çözümleri

Backup hizmeti ile sanal ortamdaki tüm verilerinizi olası tehlikelere ve özellikle veri kayıplarına karşı rahatlıkla yedekleyebilirsiniz. Yedekleme sistemleri özelliklere ve barındırıldığı alana göre değişir sizde kendi cihazınızı ServerSistemleri.com Veri Merkezinde barındırabilir ve Yönetebilirsiniz.

Cloud Server Çözümleri

Unna Bilişim olarak, Türk Telekom ve Superonline alt yapılarından eş zamanlı olarak yedekli olarak 10 Gbps hattı kullanarak %99.99 ağ erişimi sağlıyoruz. Ayrıca, müşterilerimize kolay ve kullanıcı dostu bir yönetim paneli sunarak, tüm trafik istatistiklerini anlık olarak takip etme imkanı sunuyoruz.
cloud-slider-1
cloud-slider-2
domain-hosting-slider
wmware-slider-1

Domain Hosting Çözümleri

Partner Firmamız olan Serversistemleri.com üzerinden müşteriler 750’nin üzerinde dünya domainini ( alan adını ) tescil edebilir, yönetim panelinden gelişmiş yönetim seçenekleriyle alan adlarını yönetebilirler. Server Sistemleri, 750’nin üzerinde domain uzantısını destekleyen dünyadaki çok az sayıda firmadan biridir.

SSL ve IP Tahsisi Çözümleri

“Secure Sockets Layer” olarak bilinen SSL, sunucu ve istemci arasındaki iletişimin standartlaştırılmış bir teknoloji sayesinde şifrelenerek gerçekleştirilmesine olanak tanır. Bu teknoloji, en yaygın olarak web ortamında kullanılmaktadır ve sunucu ile tarayıcı arasındaki iletişimi şifreleyerek güvenliği arttırır.
ssl-slider-2
ssl-slider-1