Phone Hemen İletişime Geç Phone Hemen İletişime Geç

Fortigate Firewall ÇözümleriÇözümlerimiz

Fortinet Security Fabric’in Temel Sütunları

Tek bir işletim sistemi, diğer tüm çözümlerden daha fazla dağıtım modeline sahip parçalı kullanım durumlarını destekleyen Fortinet Security Fabric’i çalıştırır. Bunlara fiziksel, sanal, bulut ve X-as-a-Service ortamları dahildir. Uç noktaları, ağları ve bulutları kapsayan endüstrinin en geniş ekosistemini ve ürün portföyünü kapsar.

FortiGuard Yapay Zeka Destekli Güvenlik

Tüm FortiGuard güvenlik hizmetleri, yerel olarak Fortinet Security Fabric’e entegre edilmiştir. Bu, tüm saldırı yüzeyinde hızlı, koordineli algılama ve uygulama sağlar. Risk sürekli olarak değerlendirilir ve Security Fabric, gerçek zamanlı olarak en son bilinen ve bilinmeyen tehditlere karşı otomatik olarak ayarlanır.

FortiGuard hizmetleri, FortiGuard Labs’ın kanıtlanmış makine öğrenimi ve yapay zeka modelleri tarafından desteklenmektedir. Bunlar, ağlardan, uç noktalardan ve bulutlardan beslenen birleştirilmiş veri kümeleri, zengin bağımsız araştırma ve kapsamlı endüstri işbirliği ile bilgilendirilir.

siber-guvenlik-1
siber-guvenlik-2
siber-guvenlik-3

Tehditleri tespit edin ve her yerde güvenliği sağlayın

Geniş portföyümüz, uç noktalar, ağlar ve bulutlar genelinde birleşik ağ ve güvenlik tekliflerini içerir. Tüm dijital saldırı yüzeyi ve yaşam döngüsü boyunca yüksek performanslı bağlantı ve eşgüdümlü gerçek zamanlı tehdit tespiti ve politika uygulaması sağlar.

Güvenlik açıklarını kapatın ve karmaşıklığı azaltın

Türünün en iyisi teknolojiler, yapay zeka destekli merkezi analiz ve otomatik önleme ile entegre edilmiştir. Bu, farklı teknolojiler, konumlar ve konuşlandırmalar genelinde uyumlu ve tutarlı güvenlik ve basitleştirilmiş operasyonlar sunar.

Daha hızlı önleme süresi ve verimli operasyonlar sağlayın

Bağlama duyarlı, kendi kendini iyileştiren bir ağ ve güvenlik duruşu, Yapı çapında neredeyse gerçek zamanlı, kullanıcıdan uygulamaya koordineli korumayı otomatik olarak sağlamak için bulut ölçeğinden ve gelişmiş yapay zekadan yararlanır. Süreç otomasyonu, büyük ölçekli dağıtımlar için operasyonları basitleştirir ve BT ekiplerinin yeniliğe odaklanması için zaman kazandırır.

Unna Bilişim A.Ş.

Firewall Güvenlik Duvarı Çözümlerinde Fortigate Markalı Ürünler Kullanır.

İşletme durumuna göre doğru Fortigate ürününü belirler ve konumlandırır.

Kurulum ve Teknik Destek vermekteyiz.

- Çalıştığımız Markalardan Bazıları -

dell
asustor
fortçnet
eset
hyper-v
microsoft
lenova
Ruckus
qnap
seagate
ruijie
weeam
vmware
hp 2