Phone Hemen İletişime Geç

Kurumsal Mail Çözümleri Çözümlerimiz

Unna Kurumsal Mail Çözümleri

Kurumsal mail, gelişmiş mail alt yapısı ile sizlere gelişmiş mail gönderim hizmeti sunar. Bu hizmet içerisinde firmanızı üst düzey iletişim yeteneklerine kavuşturabilirsiniz! Kurumsal mail hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.
kurumsal-mail-slider-2
kurumsal-mail-slider-1
mailchannels-slider-2
mailchannels-slider

MailChannels Çözümleri

Bir hizmet sağlayıcının ağında e-posta kötüye kullanımını otomatik olarak algılar ve azaltır Telekom, mobil ve ISP müşterilerine güvenilir e-posta hizmetleri sağlamak, çok az gelir getiren veya hiç gelir getirmeyen, ancak pek çok baş ağrısı yaratan nankör bir görevdir. Etkili e-posta politikalarını sürdürmek ve doğruluğu filtrelemek, kötüye kullanım raporları ve geri bildirim döngüleriyle uğraşmak ve engellenen listelerden uzak durmak, diğer projelere daha iyi yönlendirilen önemli ölçüde uzmanlık gerektirir.

SmarterMail Çözümleri

SmarterMail, Exchange ve Outlook’a güç sağlayan protokol olan MAPI için yerel desteği olan piyasadaki diğer tek e-posta sunucusu olduğu için Microsoft Exchange alternatifidir. Bu, Exchange’de yapabileceğiniz her şeyi ProMail ile yapabileceğiniz anlamına gelir: hiçbir eklenti ve ek yazılım gerekmez. SmarterMail, tüm bunları ve daha fazlasını Exchange maliyetinin KISA BİR KISMİ karşılığında sunar. Ve Exchange’den farklı olarak, anlık mesajlaşma ve ekran paylaşımlı sesli / görüntülü konferans gibi özellikler ücretsiz olarak dahildir.
smarter-slider-1
smarter-slider-2