Phone Hemen İletişime Geç

SmarterMail ÇözümleriÇözümlerimiz

Genel Bakış - Exchange Alternatifi

SmarterMail, Exchange ve Outlook'a güç sağlayan protokol olan MAPI için yerel desteği olan piyasadaki diğer tek e-posta sunucusu olduğu için Microsoft Exchange alternatifidir. Bu, Exchange'de yapabileceğiniz her şeyi ProMail ile yapabileceğiniz anlamına gelir: hiçbir eklenti ve ek yazılım gerekmez. SmarterMail, tüm bunları ve daha fazlasını Exchange maliyetinin KISA BİR KISMİ karşılığında sunar. Ve Exchange'den farklı olarak, anlık mesajlaşma ve ekran paylaşımlı sesli / görüntülü konferans gibi özellikler ücretsiz olarak dahildir.

Güçlü Web Posta İstemcisi

Tüm büyük masaüstü ve mobil web tarayıcılarıyla uyumlu olan webmail istemcisini kullanmak, e-posta istemcilerinden takvim uygulamalarına kadar başka herhangi bir yazılıma olan ihtiyacı ortadan kaldırır, disk alanını ve sistem kaynaklarını boşaltır ve daha fazla yazılım yüklemenin getirdiği bakım görevlerini ortadan kaldırır. dizüstü bilgisayarlar ve kişisel bilgisayarlar.

smarter-slider-1
smarter-slider-2

Herhangi Bir İşletim Sisteminde Herhangi Bir E-posta İstemcisi

IMAP, POP, EAS, EWS, WebDav ve MAPI dahil olmak üzere tüm önemli e-posta protokollerine yönelik destekle, istediğiniz masaüstü istemcisine sahipsiniz: Windows veya MacOS için Outlook, Apple Mail, Windows Mail, eM İstemcisi, Thunderbird, Gmail, Spark , Mailbird ve sayısız diğerleri!

Ayrıca SmarterMail, Exchange özelliklerini basitçe taklit eden Outlook eklentileri sunmanın aksine, MAPI için yerel destek sunan Exchange dışındaki piyasadaki tek Windows posta sunucusudur. Bu, SmarterMail'i Microsoft Exchange'e mükemmel bir alternatif yapar.

Takım İşbirliği

SmarterMail, ekip üyeleri, müşteriler ve ortaklarla birlikte çalışmayı kolaylaştıran bir dizi işbirliği özelliği sunar. Buna kurumsal takvimler, konferans odası planlaması, paylaşılan kişiler, takvimler, görevler ve notlar, anında mesajlaşma, çevrimiçi konferans için Ekip Çalışma Alanları ve çok daha fazlası dahildir.

Endüstri Standardı E-posta Güvenliği

SmarterMail, daha fazla para harcamadan veya üçüncü taraf yazılım eklemeden kullanılabilen çeşitli e-posta güvenlik özellikleriyle donatılmış olarak gelir. Bu, endüstri standardı spam filtrelemenin yanı sıra kurumsal düzeyde antivirüs içerir. Ayrıca SmarterTools, sorunsuz bir şekilde entegre edilebilen Message Sniffer gibi kurumsal düzeyde çözümler sunar.

Basit Yönetim

Son derece basit bir kurulum süreciyle, SmarterMail'in yüklenmesi ve çalıştırılması dakikalar alır. Buradan, SmarterMail, sistem yöneticilerine işlerin sorunsuz bir şekilde yürütülmesine yardımcı olacak bir dizi yönetim aracı sunar. Ek olarak, basit görevler etki alanı yöneticilerine devredilerek sistem yöneticilerinin sunucuyu kararlı ve güvenli tutma gibi daha önemli görevler için serbest bırakılması sağlanır.

- Çalıştığımız Markalardan Bazıları -

dell
asustor
fortçnet
eset
hyper-v
microsoft
lenova
Ruckus
qnap
seagate
ruijie
weeam
vmware
hp 2