Phone Hemen İletişime Geç

Unna Kurumsal Mail ÇözümleriÇözümlerimiz

Unna Kurumsal Mail Nedir?

Kurumsal mail, gelişmiş mail alt yapısı ile sizlere gelişmiş mail gönderim hizmeti sunar. Bu hizmet içerisinde firmanızı üst düzey iletişim yeteneklerine kavuşturabilirsiniz! Kurumsal mail hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Maillerim Güvenlimi

Kurumsal mail servislerimizi kullanan müşterilerimiz oldukça gelişmiş bir koruma altında tutulmaktadır. Tüm maillerinizi ve iç yazışmalarınızı gelişmiş şifreleme yöntemleri ile sizin hizmetiniz içerisinde tutmaktayız. Hizmetiniz dışına hiç bir veri akışı sağlanmamaktadır.

kurumsal-mail-slider-2
kurumsal-mail-slider-1

99% Mail Gönderim

Mail hizmetlerimizi her zaman online tutmak için birden fazla noktada sanallaştırılmış sunucuları kullanıyoruz! Mail kesinti hatalarını en aza indiriyoruz!

Güvenlik Standartları

Hizmetimiz içerisinde bir çok güvenlik protokolü sunmaktayız, SSL/TLS, SPF, DKIM, DMARC ve daha fazlası dahil olmak üzere en son güvenlik standartlarını kullanarak sizlere en iyi mail hizmetini sunmaktayız!

Detaylı Arama

Gönderdiğiniz mailleri detaylıca sorgulamak ister misiniz? Dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde maillerinizi sorgulayabilirsiniz!

Mail Yönetimi

Mail adreslerinizin kullanımlarını tek bir sayfa içerisinden yönetebilirsiniz! Mail hizmetlerinizin kullanımları, yapılan işlemlerin tamamı tek bir panel içerisinde!

- Çalıştığımız Markalardan Bazıları -

dell
asustor
fortçnet
eset
hyper-v
microsoft
lenova
Ruckus
qnap
seagate
ruijie
weeam
vmware
hp 2