Phone Hemen İletişime Geç Phone Hemen İletişime Geç

Cloud Server ÇözümleriÇözümlerimiz

Türkiye Lokasyon Bulut Sunucu Kiralama

Unna Bilişim olarak, Türk Telekom ve Superonline alt yapılarından eş zamanlı olarak yedekli olarak 10 Gbps hattı kullanarak %99.99 ağ erişimi sağlıyoruz. Ayrıca, müşterilerimize kolay ve kullanıcı dostu bir yönetim paneli sunarak, tüm trafik istatistiklerini anlık olarak takip etme imkanı sunuyoruz.

Dakikalar İçinde Bios Seviyesinde Yönetim, tek tıkla işletim sistemi ve diğer uygulamaların kurulumu

Partner Firmamız olan ServerSistemleri.com mühendislerinin yazdığı yazılım sayesinde anında bulut sunucunuzu kurabilir ve işleriniz yönetmeye başlayabilirsiniz.

cloud-slider-1
cloud-slider-2

Kaynak Belirleme

Bulut sunucu kaynaklarınızı birlikte belirliyoruz, sizlerin ihtiyaclarınızı belirleme aşamasında tüm donanım ve yazılım ekibimiz ile çalışmaları bitirip size rapor sunuyoruz.

Veri Merkezi Alt Yapısı

Unna Bilişim, Türkiye'nin en güçlü ve hızlı altyapılarından birine sahip. Sunucularımız, yüksek performanslı Intel Xeon işlemcileri, geniş RAM ve disk kapasiteleri ile donatılmıştır. Sunucularımız, VMware ESX teknolojisi kullanılarak bölümlenmiş ve VMware vSphere ESXi ile sunucunuzun fiziksel donanım ihtiyaçları en sağlıklı şekilde karşılanmaktadır.

Uptime

Tüm sunucularımız 7/24 anlık olarak izlenmekte ve kontrolleri sağlanmaktadır. Kalite ve güvenden taviz vermeyen adrestesiniz

Kesintisiz Kolaylık

Müşterilerimize kesintisiz hizmet sunmak için modern bir veri merkezi kullanıyoruz. Juniper network cihazları ve bulut tabanlı alt yapımız sayesinde size sorunsuz bir deneyim sunuyoruz.

- Çalıştığımız Markalardan Bazıları -

dell
asustor
fortçnet
eset
hyper-v
microsoft
lenova
Ruckus
qnap
seagate
ruijie
weeam
vmware
hp 2